Перейти до вмісту

Послуги та рішення

Анонімні приватні HTTP / SOCKS5 проксі в Україні

Індивідуальна статична IPv4 адреса відповідного міста, швидкість підключення 100 Мбіт без обмежень в трафіку1, авторизація по логіну і паролю, протоколи HTTP та SOCKS5 доступні одночасно.

Анонімні приватні HTTP / SOCKS5 проксі в Нідерландах, США

Індивідуальна статична IPv4 адреса відповідного міста, швидкість підключення 100 Мбіт без обмежень в трафіку1, авторизація по логіну і паролю, протоколи HTTP та SOCKS5 доступні одночасно.

Анонімні приватні HTTP / SOCKS5 проксі з гарантованими ресурсами2

Індивідуальні статичні IPv4 адреси відповідного міста, швидкість підключення 100 – 300 Мбіт без обмежень в трафіку, авторизація на вибір (логін/пароль, за IP), протоколи HTTP і SOCKS5 доступні одночасно, повна ізольованість ресурсів.

Анонімні Shared3 HTTP / SOCKS5 проксі

Shared3 статичні IPv4 адреси відповідного міста/країни, швидкість підключення 100 – 1000 Мбіт Shared3 без обмежень в трафіку1, авторизація по логіну і паролю, протоколи HTTP і SOCKS5 доступні одночасно.

Індивідуальний VPN за технологією OpenVPN

Повністю ізольований індивідуальний VPN із приватною статичною IPv4 відповідного міста, канал відключення від 30 до 300 Мбіт в залежності від тарифу, одночасне підключення від 5 до 50 пристроїв (більша кількість та ресурси окремо по запиту).

Примітки

  1. Умовами користування забороняється “паразитарний трафік” – велика кількість піключень (одночасних чи щосекундних) з одного проксі IPv4 до одного і того ресурсу мережі інтернет.
  2. Повністю індивідуальний проксі сервер, розгортається на VDS окремо під кожне замовлення.
  3. Shared IPv4 – адреса виділяється декільком абонентам одночасно. Мбіт Shared – канал ділиться на декілька абонентів.
  4. GeoIP RIPE – відноситься тільки до пакету Shared Європа 13 країн, геолокація різних країн визначається базою даних RIPE NNC, тобто юридичне місцезнаходження місцевого провайдера, фізичний сервер єдиний для всіх – Франція.